1076 | Pronájem bytu 1+1, 40 m 2, Štěpánská, Praha 1 - Nové Město

Štěpánská, 12000, Praha 2, Praha
20 890 Kč (za měsíc)
nízké poplatky

Jste-li zájemcem o bydlení v srdci Prahy, rádi vám nabízíme možnost pronájmu moderního bytu 1+1 o rozloze přibližně 40 m, který se nachází v prvním patře krásně zrekonstruovaného bytového domu na ulici Štěpánská, nedaleko Václavského náměstí v samém srdci Prahy 1 - Nového Města.

Dispozice tohoto bytu zahrnuje prostorný pokoj s manželskou postelí, jídelním stolem, vestavěnou skříní a křesílkem. Kuchyňský kout je vybaven moderní kuchyňskou linkou obsahující troubu, varnou desku, lednici a pračku se sušičkou. K bytu také náleží koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

Byt je připraven k nastěhování okamžitě.

Hledáme spolehlivé, čistotné, zodpovědné a bezproblémové zájemce, kteří mají vážný zájem o střednědobý nebo dlouhodobý pronájem. Preferujeme zájemce, kteří budou pečlivě pečovat o byt a budou ochotni jednat v rámci rozumné domluvy.

Je možnost pronájmu bytu na půl roku a případně snížení měsíčního nájemného v případě, že by nájemní smlouva byla uzavřena na delší dobu než jeden rok. Zdá se, že pronajímatel je ochoten vyjít vstříc a jednat flexibilně v této záležitosti.

Můžete to zahrnout do inzerátu následujícím způsobem:

"Doba Pronájmu a Flexibilita:
Jsme otevřeni pronájmu na půl roku s možností prodloužení. V případě, že se dohodnete na delší nájemní smlouvě, jsme připraveni diskutovat o snížení měsíčního nájemného. Naše priorita je nabídnout vám pohodlí a flexibilitu při výběru vhodné doby pronájmu."

Tímto způsobem bude potenciálním nájemcům jasné, že existuje možnost pronájmu na kratší dobu, s opcí na delší pronájem a případným snížením nájemného v závislosti na dohodě mezi pronajímatelem a nájemcem.

Měsíční cena za pronájem činí 20 890 Kč + záloha na poplatky 4 000Kč včetně elektřiny a plynu, kauce 43 780kč.


Byt je umístěn v cihlové budově v velmi dobrém stavu, v osobním vlastnictví. Nachází se v centru města, konkrétně na 1. patře ze 3 včetně 2 podzemních pater. Užitná plocha bytu činí 40 m. Možnost nastěhování je ihned.

Topení zajišťuje ústřední plynový systém.
Byt je kompletně vybaven.

Za poskytnuté služby účtuje realitní kancelář provizi ve výši 1 měsíčního nájemného + DPH.

Pokud máte zájem o prohlídku či další informace, neváhejte nás kontaktovat.
Komunikační aplikace: Viber, WhatsApp, Telegram.

  • Dispozice bytu:1+1
  • Podlaží v domě:1
  • Počet podlaží v domě:3
  • Celková podlahová plocha:40 m2
  • Druh objektu:cihlová
  • Stav objektu:po rekonstrukci
  • Vlastnictví:osobní
  • Umístění objektu:centrum obce


Prodávající makléř

Penelope

Zuzana Babická

Tel.: +420 725452710

Kontaktní formulář