1044 | Pronajmu byt o rozloze 30 m2 za 16 000,- Kč, 17 500,- Kč pro dvě osoby, Bělohorská 149/255, Praha 6

Bělohorská, 16900, Praha 6, Praha
16 000 Kč (za měsíc)

Útulný a moderní byt o rozloze 30 m2, který je k dispozici k pronájmu. Tento skvělý byt je ideální pro jednu osobu, a pokud hledáte bydlení společně s partnerem či přítelem, nabízíme také variantu pro dvě osoby. Cena nájmu pro jednu osobu činí 16 000,- Kč, zatímco pro dvě osoby je to 17 500,- Kč.

Co je úžasné, je že v ceně nájmu jsou již zahrnuty všechny poplatky a navíc získáte zdarma připojení k wifi. Nemusíte se tedy starat o dodatečné platby, což vám ušetří čas i peníze.

Tento pěkný byt se nachází v klidném cihlovém domě, který vám poskytne potřebnou soukromí a klid. Můžete si také snadno najít parkovací místo venku, což je velkou výhodou pro majitele automobilu.

Byt je již kompletně zařízený, takže se nemusíte starat o vybavení. Všechno, co potřebujete, je zde k dispozici. Všechny nábytek a vybavení jsou ve skvělém stavu a připraveny k okamžitému použití.

Pokud jste připraveni se přestěhovat, nemusíte čekat dlouho, protože byt je ihned k pronájmu. Jeho adresa je Bělohorská 193/149, což je výhodná lokalita s dobrou dostupností veřejné dopravy a veškerou potřebnou občanskou vybaveností v blízkosti.

Těšíme se také na cizince a studenty, kteří jsou vítáni k pronájmu tohoto bytu. Bez ohledu na váš původ nebo studijní status, tady najdete příjemný domov.

A ano, poslední věc, kterou stojí za zmínku, je, že kuřáci jsou také vítáni. Pokud patříte mezi kuřáky, nemusíte se omezovat a můžete si užívat své oblíbené zvyky i v novém bytě.

Tento byt je určen maximálně pro 2 osoby, což zaručuje klid a pohodlí pro vás a vaše blízké. Přijďte se podívat a objevte svůj nový domov!

Útulný a moderní byt o rozloze 30 m2 k pronájmu
Cena nájmu: 16 000,- Kč pro jednu osobu, 17 500,- Kč pro dvě osoby
Kauce: 2 nájmy
Provize: nájem + DPH
V ceně nájmu jsou zahrnuty poplatky a zdarma připojení k wifi
Nachází se v klidném cihlovém domě s možností parkování venku
Již kompletně zařízený a ve skvělém stavu
Okamžitě k pronájmu na adrese Bělohorská 193/149
Vítejte cizinci a studenti
Kuřáci jsou vítáni
Maximálně pro 2 osoby

Provize: (nájem +DPH)
Volejte, pište: Viber, WhatsApp,

  • Dispozice bytu:1+kk
  • Podlaží v domě:2
  • Počet podlaží v domě:2
  • Celková podlahová plocha:30 m2
  • Druh objektu:cihlová
  • Stav objektu:dobrý
  • Vlastnictví:osobní
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Topení:Ústřední - dálkové


Prodávající makléř

Penelope

Lidiya Savynets

Tel.: +420 775604602

Kontaktní formulář