976/4866 | Nabízíme stavební, zasíťovaný pozemek v obci Třemblat - Ondřejov o celkové ploše 1488m.

Hlavní, 25165, Ondřejov
neuvedeno

Nabízíme stavební, zasíťovaný pozemek v obci Třemblat - Ondřejov o celkové ploše 1488m, včetně započaté hrubé stavby, stavebního materiálu, projektu a stavebního povolení.

Započatá stavba má vybudovanou základovou desku, obvodové zdi pro první patro, částečně oplocený pozemek. Dispozice domu lze upravit dle vlastního uvážení. Současný projekt do budoucna počítá s dvěmi nadzemními podlažími a možnosti rozdělení do třech bytových jednotek. Možností využití je několik. Zastavěná plocha 300m.Součástí prodeje, kromě pozemku samotného, je i projekt, započatá stavba, stavební povolení, materiál na dokončení hrubé stavby kromě oken a střešní kritiny. Stavba byla dělaná poctivě svépomocí dle projektu členy rodiny s několikaletými zkušenostmi ve stavebnictví.

Obec má ideální polohu jižním směrem od Prahy po D1. V nedalekém Ondřejově je kompletní občanská vybavenost, škola, školka, obchody. Z lokality Třemblat jezdí i pravidelné spoje PID směr em Praha Háje.

Nachází se v klidné části obce Třemblat, malé zástavbě, bez ruchu okolí a poskytující soukromí.
Lokalita je známá krásnými přírodními scenériemi, cyklistickými trasami a bydlením v nádherné přírodě, a přitom s Prahou na dosah.

Pro prohlídku kontaktujte níže uvedený kontakt nebo e-mail na našeho rodinného známého, neplatíte žádnou provizi, prodej je od vlastníka nemovitosti včetně právního servisu a advokátní úschovy.

  • Celková plocha:1 488 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Umístění objektu:centrum obce


Prodávající makléř

Penelope

Savynets Lidiya

Tel.: +420 775604602

Kontaktní formulář