936/4866 | Pronájem nebytového prostoru, obchod cca 124 m2 Freyova 236/5, Praha 9.

Freyova, 19000, Praha 9, Praha
39 900 Kč (za měsíc)

Nabízím k pronájmu lukrativní obchodní prostory o ploše 124 m2, situované v přízemí domu na velmi frekventovaném místě v Praze 9 - Vysočanech, na adrese Freyova 236/5.

Tento obchodní prostor se skládá z hlavní prodejny s prosklenou výlohou a čtyřech kanceláří. Dále zahrnuje sociální zařízení, komoru o velikosti 2 m2 a kuchyňku. Součástí pronájmu je také velká protipožární skříň a kvalitní velký trezor, což je výhodou pro vaši bezpečnost.

Tyto prostory jsou vhodné pro různé druhy obchodů, například bazar, barber-shop, tetovací salon, kosmetický salon, masáže, pedikúra, kadeřnictví a mnoho dalšího. Existuje možnost rozvodu vody z kuchyňky či koupelny, což umožňuje provoz různých druhů podnikání.

Okolí domu je plně vybaveno všemi potřebnými službami, jako je pošta, poliklinika, nákupní centrum Galerie Harfa a další obchody a služby. Dopravní dostupnost je také velmi dobrá, s pouhými 1 minutou chůze ke stanici autobusu a tramvaje Nádraží Libeň, 5 minutami chůze k metru B - Českomoravská a 2 minuty vlakem k vlakové stanici Praha - Libeň. Blízkost víceúčelové haly O2 aréna přináší další možnosti pro zábavu a volnočasové aktivity.

Celkově se jedná o skvělé a perspektivní místo pro vaše podnikání s velkým potenciálem. Pokud máte zájem o tyto obchodní prostory nebo potřebujete další informace, neváhejte se mnou kontaktovat prostřednictvím Viberu nebo WhatsAppu. Rád vám poskytnu další podrobnosti nebo domluvíme prohlídku prostorů.

Měsíční nájemné: 39 900 Kč
Zálohy na energie: 5 100 Kč
Kauce: 45 000 Kč
Provize realitní kanceláři: 1 nájemné + DPH

Pokud máte zájem o tyto prostory nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další podrobnosti nebo domluvíme prohlídku prostor.

  • Plocha kanceláří:5 m2
  • Druh objektu:cihlová
  • Stav objektu:po rekonstrukci
  • Druh prostor:Obchodní
  • Umístění objektu:centrum obce


Prodávající makléř

Penelope

Lidiya Savynets

Tel.: +420 775604602

Kontaktní formulář