542/4866 | Prodej bytu 2+kk, 55 m2, Slévačská, Praha.

Slévačská, 19800, Praha 14, Praha
5 200 000 Kč (za nemovitost)

Tento prostorný byt s balkonem se nachází v Praze-Hloubětíně. Byt je v osobním vlastnictví a je umístěný ve 2. podlaží cihlové budovy s výtahem. Budova byla přepracována francouzskou architektonickou firmou a kolaudována v roce 2012. Dům spravuje velice schopný a idealistický výbor, který vyznáva filozofii my se jenom staráme o svůj domov a pracuje zadarmo. V budově je k dispozici vysokorychlostní internet Vodafone/UPC.

Ke stanici metra Rajská zahrada (žluté metro B) dojdete pěšky za 10 minut a odtud jste v centru města za 15 minut. 200 m od domu je autobusová zastávka Žárská se spojením do Letňan (červené metro C). Byt se nachází pár minut jízdy od Jižní spojky, díky čemu se můžete rychle dostat do centra města nebo se napojit na hlavní tah směrem na sever Česka a Drážďany. Za 5 minut se autem dostanete také do obchodního komplexu a dopravního uzlu na Černém mostě.

V okolí je několik restaurací a supermarketů, pošta a lékárna jsou vzdálené 10 minut pěšky. Sportovní nadšenci ocení 2 fitness centra (1 přímo v budově) a bazén do 15 minut chůze. Velkým lákadlem této oblasti je Kyjský rybník, který je vzdálený 10 minut chůze.

Přímo před bytem je hezky udržované nádvoří, soukromé pro obyvatele budovy. Za vstupními dveřmi do bytu najdete prostornou předsíň s úložnými skříňkami. Dveře napravo vedou do koupelny s pračkou a vanou. Toaleta je oddělená. Naproti vstupním dveřím vejdete do kuchyně s jídelnou. Odsud se dveřmi (nově instalovaná dělící stěna + posuvné dveře do zdi, v hodnotě 50 000 Kč) dostanete do obývacího pokoje s ložnicí a balkonem. V bytě se nachází postel, pohovka, TV stolek, skřínky a konferenční stolek. Dalším pozitivem jsou velmi nízké měsíční poplatky 1439 Kč. Řídíci jednotka vytápění umožňuje nastavit týdenní rozvrh vytápění.

Byt je v současnosti pronajatý milé mladé dívce. Budova má vyhrazené parkovací místa pro rezidenty (zdarma) s parkovací kartou. Možnost dokoupit parkovací stání v garáži.


Cena:---č

  • Dispozice bytu:2+kk
  • Podlaží v domě:3
  • Počet podlaží v domě:4
  • Celková podlahová plocha:55 m2
  • Druh objektu:cihlová
  • Stav objektu:po rekonstrukci
  • Vlastnictví:osobní
  • Umístění objektu:klidná část obce


Prodávající makléř

Penelope

Savynets Lidiya

Tel.: +420 775604602

Kontaktní formulář